Turuncu Çember

Izmir’deki isletmelerin pandemi sonrasi normallesme sürecine uyumunu kolaylastirmak ve Izmir’in güvenli biçimde bu süreci atlatmasini saglamak amaciyla olusturulan Turuncu Çember sertifikasi, Izmir’in hijyenik ve güvenilir bir turizm destinasyonu olmasini hedefliyor. Sertifika, Izmir Turizm Hijyen Kurulu’nun belirledigi kriterlere uyan ve ilgili mevzuat çerçevesinde denetimleri basariyla tamamlamis isletmelere ücretsiz olarak verilmektedir.

Turuncu Çember Sertifikasina sahip isletmelerin iletisim ve ulasim bilgilerini görmek ve Turuncu Çember Sertifikasina basvurmak için www.turuncucemberizmir.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye Ulusal Ajans, ERASMUS Hibe projesi toplantisi

Türkiye Ulusal Ajans, ERASMUS Hibe projesi olarak kabul gören “Vocational Sign Language on Tourism” ( Turizmde Mesleki Isaret Dili) isimli projemizin ilk toplantisi bugün Odamizda gerçeklesmistir.
Toplantiya Odamizi temsilen; Yönetim Kurulu Baskanimiz Sayin Macit SASZADE ,Baskan Vekilimiz Sayin Ayça KESICI ve Mavi Pencere Özel Egitim Dernegi yöneticileri katilmislardir.

Atatürk'ü Saygi ve Minnetle Aniyoruz

Sonsuz saygi ve özlemle aniyoruz..