18 Mart Çanakkale Zaferi

18 Mart Çanakkale Zaferinin 104. Yilini kutluyor,Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm kahraman sehitlerimizi saygi ve rahmetle aniyoruz.

IZRO Yönetim Kurulu

 

Funtastic Aquarium Izmir

Sevgili Meslektaslarimiz;

“Funtastic Aquarium Izmir” ‘in daveti üzerine 15 Mart Cuma günü Akvaryum bilgilendirme gezisi düzenlenecektir.  Katilabilecek meslektaslarimizi bekleriz.

 

  • Etkinlik ücretsiz, kontenjan 25 kisi ile sinirlidir.
  • Kayit ve bilgi için IZRO 02324645642

Etkinlik üyelerimize özeldir

Yilin Rehberi Öneri Anketi

Sevgili Meslektaslarimiz;
Bildiginiz üzere, Izmir Il Kültür ve Turizm Müdürlügü tarafindan her yil düzenlenen Turizm Haftasi Etkinlikleri kapsaminda Turizm Ödülleri verilmektedir. Ödül alacaklar Il Kültür ve Turizm Müdürlügü’nün olusturdugu komisyonla belirlenmekte ve Odamizdan Yilin rehberi ile ilgili görüs istenmektedir. 
Bu yil; yilin rehberini sizlerin belirleyecegi kisiler arasindan seçme kararindayiz. 
Bu kapsamda asagidaki linkte bulunan ankete, meslek etik ilkelerine uyan, disiplin cezasi almamis, taban yevmiye altinda çalismayan, üyemiz olan üç meslektasimizin ismini yazmanizi rica ederiz. 
Anket sitemizde cuma güne kadar yer alacak, cuma günü sonunda önerileri ile belirlenen, en çok ismi yazilmis, üç kisiyi yeni bir anket formu olusturarak oylamaniza sunarak birinci olan rehberi komisyona bildirecegiz.
Sizlerin görüslerini alarak çalismak bizlerin daha güçlü bir Yönetim olmamizi saglayacaktir. Bu nedenle görüsleriniz bizler için önem tasimaktadir.
IZRO Yönetim Kurulu
https://goo.gl/forms/GztBcAgyVgE8yvAe2