Travel Turkey Izmir

Sevgili Meslektaslarimiz;

Travel Turkey 2019 Fuarinda bu yil B Hol Stant E-127 ‘de sizlerle olacagiz. Tüm Meslektaslarimizi bekleriz. Ücretsiz giris karti için lütfen asagidaki linki tiklayiniz.

https://www.travelturkeyexpo.com/index.php/tr/

Kerem ÖZBAS ile 'Ilkçagdan Günümüze Evrensel Tip Tarihi'

Sevgili Meslektaslarimiz;

Tip Doktoru / Profesyonel Turist Rehberi Kerem ÖZBAS ile ‘’Ilkçagdan Günümüze Evrensel Tip Tarihi’’ konulu seminer 04 Aralik 2019 Çarsamba günü saat 14:00’da Arkeoloji Müzesi Seminer Salonunda gerçeklestirilecektir.

•Etkinlik ücretsiz ve kontenjan sinirli sayidadir.
•Kayit ve Bilgi için 02324645642 ( kayit yaptirmayan meslektaslarimizin salona girememe durumu ile karsilasmamalari için kayit yaptirmalarini önemle rica ederiz.)
•Kayit önceligi meslektaslarimizindir, yakinlari için yer müsaitligi olmasi durumunda salona kabul edileceklerdir. Kayit asamasinda yakinlariniz yedek olarak alinacaktir

Isparta Gezisi

Sevgili Meslektaslarimiz;
 
Isparta Valiligi isbirligi ile Isparta ve çevresine 6 – 9 Kasim 2019 tarihleri arasindan 4 gün 3 gece olacak sekilde Egitim Gezisi planlanmaktadir.
 
Egitim ücretli (295TL) ve kontenjan sinirli sayidadir. Kaydinizi 31 Ekim 2019 Persembe gününe kadar yaptirmaniz gerekmektedir.
 
Kayitlar ödeme sonrasi kesinlesecektir. Ödemelerinizi Odamiz banka hesabina veya Odamiza gelerek nakit veya kredi karti ile yapabilirsiniz.
 
Kayit ve bilgi için: 02324645642 info@izro.org.tr